Czemu Polidomes LAB to wszystko, czego potrzebujesz

Dostarczamy szyte na miarę konstrukcje sferyczne i projekcyjne, które są indywidualnie projektowane tak, aby spełnić Twoje najśmielsze marzenia.

Nasze LAB jest jak SUV ze standardowych ofert, zostało po prostu zaprojektowane tak, aby zabrać Cię znacznie dalej, pomóc Ci dotrzeć do miejsc, o których wcześniej nie miałeś pojęcia, że ​​są dostępne.

Nasze niestandardowe oferty nie mają ograniczeń. Rzuć nam wyzwanie i zobacz, jak dzieje się magia. Dostarczamy konstrukcje, których nie ma w katalogu! Każdy z nich jest specjalnie zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.


Gdzie zaawansowana technologia spotyka się z kreatywnością w najlepszym wydaniu

Gdzie zaawansowana technologia i kreatywność spotykają się w najlepszym wydaniu

Szukasz wyjątkowego, efektownego urządzenia promocyjnego? Czy Twój projekt obejmuje trudny teren lub napotyka inne przeszkody konstrukcyjne? Chcesz stworzyć coś niezwykłego i niezwykłego?
Polidomes Zespół ekspertów LAB specjalizuje się w rozwiązywaniu trudnych i nietypowych wyzwań konstrukcyjnych w sposób ergonomiczny i oszczędny. Przez ostatnie dziesięć lat nasza firma wyróżniała się nowoczesnym designem i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi dla dużych firm, organizacji i rządów na całym świecie. Wierzymy, że niemożliwe jest niczym więcej niż iluzją.

Wierzymy, że innowacja motywuje nas do ponownego zdefiniowania niebiańskich granic, a najlepiej czujemy się w obliczu skomplikowanych wyzwań! Mamy wiedzę i doświadczenie, aby zamknąć praktycznie każdą przestrzeń na każdej powierzchni! Nasze konstrukcje mogą zakrywać, rozciągać, być dynamicznie zawieszane, zanurzane lub dopasowywane tak, aby wytrzymać nawet najbardziej ekstremalne warunki. Nasza starannie dobrana i wysoko wykwalifikowana kadra składa się z doświadczonych inżynierów, matematyków, architektów i projektantów, którzy są gotowi i lubią stawiać czoła najbardziej ekstremalnym wyzwaniom. Oto kilka przykładów wielu projektów, które zrealizowaliśmy na całym świecie!

Wzmocniony zanurzeniowo
tunele kuliste
Podwieszane wewnętrzne konstrukcje sferyczne
Niestandardowa i kreatywna markiza sferyczna
Rozwiązania dla lokalizacji o niestandardowym kształcie

Pomagamy bawić się przestrzenią, żywiołami, mediami, światłem i formą – tak, abyś mógł w pełni wyrazić siebie i wyróżnić się z tłumu. Nasz zespół pomoże Ci wcielić Twój pomysł i projekt w życie.

Możesz zaufać naszym doświadczonym inżynierom.

Doświadczenie korporacyjne

Minęło ponad 10 lat, odkąd zdobyliśmy znaczącą pozycję w dziedzinie organizacji wydarzeń. Od tego czasu zrealizowaliśmy projekty w prawie 40 krajach i jesteśmy dumni, że możemy zapewnić zoptymalizowane i spersonalizowane doświadczenie każdemu z naszych klientów. Nasze doświadczenie i głęboka znajomość rynku popchnęła nas do dalszego rozwoju naszej firmy i przejścia na wyższy poziom. Przyszłość konstrukcji sferycznych jest dzisiaj.

Wykwalifikowana załoga

Standardy naszej firmy stawiają poprzeczkę wysoko. Każdy z naszych pracowników został przetestowany w praktyce pod kątem wiarygodności, profesjonalizmu, zaangażowania i entuzjazmu. I wszyscy mają prawdziwą pasję i kochają to, co robią! Nasz zespół kontroluje cały proces produkcyjny, dzięki czemu każdy etap planowania, projektowania, produkcji, kontroli jakości, dostawy i montażu jest przez nas dokładnie nadzorowany od początku do końca!


Czemu Polidomes LABORATORIUM?

W ciągu ostatnich dziesięciu lat nasze konstrukcje na nowo zdefiniowały pole wydarzeń społecznych i marketingowych. Mają nie tylko sprawiać pozytywne wrażenie, ale być ergonomiczne i miłe dla oka.
Na naszej liście najważniejsze jest zadowolenie klienta. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz w naszej regularnej linii namiotów, skontaktuj się z naszym LAB i porozmawiaj z jednym z naszych bystrych specjalistów, a my pokażemy Ci, jak możesz raz na zawsze przedefiniować swój biznes. Nasze konstrukcje kuliste sprawią, że znacznie wyprzedzisz konkurencję i zapewnisz odwiedzającym wyjątkowe wrażenia nie z tego świata.


Proces projektowania

  1. Ocena projektu – organizujemy spotkanie z Klientem, aby w pełni poznać jego dokładne potrzeby i najskrytsze marzenia.
  2. Proces projektowania – nasz kompletny zespół, składający się z matematyków, inżynierów i projektantów konstrukcji, współpracuje w procesie opracowania Twojego prototypu. Jeśli chodzi o niestandardowe konstrukcje sferyczne, stabilność i trwałość, ergonomia i funkcjonalność, a także estetyka i wyrafinowanie muszą się spotkać i połączyć w spójne, zadziwiające arcydzieło.
  3. Doradztwo – kiedy zakończymy obliczenia i projektowanie, wprowadzamy makiety do modeli
    zapewnić, że mamy jasne i wzajemne zrozumienie z naszym Klientem. Co więcej, przechodzimy od razu do ostatecznej realizacji, aby zweryfikować i dopasować projekt piórkowo-papierowy do realnego świata. Jeżeli są jakieś rozbieżności lub sugerowane zmiany, korygujemy je przed fazą produkcyjną.
  4. Produkcja – jesteśmy w pełni odpowiedzialni za to, co tworzymy, dlatego nie zdajemy się na podwykonawców, lecz sami wykonujemy każdą część naszych projektów, dbając o najwyższą jakość. Tylko wtedy mamy pewność, że użyte materiały są bezbłędne i zapewniają perfekcję projektu.
  5. Wysyłka i montaż – ostatnim krokiem jest przekształcenie marzenia w rzeczywistość. Nasza załoga montażowa to jednostka szybkiego reagowania, która jest zdolna i doświadczona w rozmieszczaniu w najdalszych zakątkach ziemi. Nasi klienci kochają tych facetów nie tylko za ich kompetencje i profesjonalizm, ale także za to, kim są! Doskonale radzą sobie z wszelkiego rodzaju sytuacjami, które mogą pojawić się w trakcie realizacji projektu, a ich praca przede wszystkim wypływa prosto z serca.