Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 1 lipca 2024 r. Polidomes International zaprzestanie produkcji, sprzedaży i wynajmu namiotów sferycznych do celów glampingu. Ta decyzja jest częścią naszej nowej development strategia.

Nasze działania skupią się teraz na:

Wynajem kopuł eventowych i projekcyjnych Generalne wykonawstwo kompleksów multimedialnych i dużych całorocznych konstrukcji sferycznych Rozwój technologii rozszerzonej rzeczywistości i tworzenie zaawansowanych wrażeń immersyjnych Naszym celem jest oferowanie innowacyjnych rozwiązań, które przeniosą Państwa w nowe, ekscytujące cyfrowe wymiary.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i współpracę. Wierzymy, że nasze nowe kierunki biznesowe przyniosą Państwu jeszcze więcej satysfakcji i inspirujących doświadczeń.

Połączenia Polidomes zespół

Polidomes Luksusowy glamping

Zbuduj duży namiot glampingowy z oddzielnymi pokojami lub pojedynczym zakwaterowaniem – jak wolisz. Połącz nasze produkty i dodatki, aby zbudować indywidualnie wyjątkowe i niezapomniane miejsce pobytu.

Zarabiaj na wynajmie
dochód

z twojej własnej
działki

więcej

Co to jest glamping?

Uroczy + Kemping
= Luksusowy kemping

Chociaż spanie pod namiotem może być świetną zabawą, wracając do natury, świeżego powietrza, śpiworów i tak dalej…większość ludzi szuka bardziej komfortowego pobytu na świeżym powietrzu. Glamping, czyli „luksusowy kemping”, staje się coraz bardziej popularny i otwiera zupełnie nową perspektywę na biwakowanie. Nasze namioty geodome pozwalają wczasowiczom przebywać w komfortowych warunkach, ze wszystkimi udogodnieniami i wygodami charakterystycznymi dla pobytu w domu, bez żadnych kłopotów.

Wirtualna wycieczka 3D po Glampingu

Czym tak naprawdę jest glamping...?

Obejrzyj krótki WIDEO od właścicieli kopuł glampingowych.

RANCZO PANDEROSSA

Oferujemy Państwu długoterminowy wynajem całorocznych kopuł glampingowych lub współpracę na zasadzie udziału w zyskach

Chcesz posiadać własny Ośrodek Glampingowy?

Teraz jest to możliwe, bez konieczności wpłacania zadatku.

więcej
Szybki zwrot inwestycji

niesamowity rozwój branży glampingowej

Rozgość się

całoroczna, samowystarczalna przestrzeń mieszkalna

solidna konstrukcja

dostosowane do Twoich potrzeb

Brak zaliczki

nie ponosisz żadnych kosztów początkowych

Szybka instalacja

w wybranym przez Ciebie miejscu

Bezpieczna przestrzeń

przytulna, ciepła, bezpieczna przestrzeń i intrygujący design

Co to jest glamping?

Autonomiczne
Kopuły glampingowe

Nasze geodomy są odporne na warunki zewnętrzne, zaprojektowane z wyjątkową dbałością o szczegóły i stanowią alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań. Połączenie najnowocześniejszych technologii oraz dbałość o elementy funkcjonalne i wizualne sprawia, że ​​nasze namioty geodome to wyjątkowo komfortowa i luksusowa przestrzeń. Ich mobilność, łatwość i szybkość montażu oraz przenoszenia to dodatkowe atuty.

Pobierz ofertę Glampingu w formacie PDF

Glamping od Polidomes to gwarancja luksusowego standardu noclegów, które uprzyjemnią pobyt nawet w najdalszych i najdzikszych zakątkach ziemi. Polidomes łączy w sobie najnowszą technologię, komfort i luksus w każdej kopule.

Nasze kapsuły glampingowe to wyjątkowo wytrzymałe namioty kopułowe, odpowiednie do użytku przez cały rok. Luksusowe glampingi są zarówno eleganckie, jak i niezwykle trwałe oraz łatwe w montażu. Co najlepsze, te półtrwałe konstrukcje zwykle nie wymagają pozwoleń na budowę i można je postawić niemal wszędzie!

Opracowaliśmy szeroką gamę luksusowych kopuł glampingowych na świeżym powietrzu z licznymi udogodnieniami, aby zapewnić Twoim gościom wyjątkowe wrażenia z glampingu. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, które można dostosować do indywidualnych wymagań. Istnieje możliwość wynajmu długoterminowego naszych kapsuł geodezyjnych na min. 48 miesięcy. Szukasz kopuł glampingowych na sprzedaż? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy odpowiednią ofertę.

Glamping przez Polidomes to gwarancja luksusowego standardu noclegów, które uprzyjemnią pobyt nawet w najdalszych i najdzikszych zakątkach ziemi. Polidomes łączy w sobie najnowszą technologię, komfort i luksus w każdej kopule.

G 30 Kapsuła Glampingowa

Luksusowa kapsuła glampingowa G30
Pojemność
Obszar
30 m2
Średnica
6,2 m
Wysokość
3,8 m
Model 3D

G 40 Kapsuła Glampingowa

Ekskluzywna kopuła Glamping G40
Pojemność
Obszar
40 m2
Średnica
7,4 m
Wysokość
4,6 m
Model 3D

G 50 Kapsuła Glampingowa

Wizualizacja 50D Glamping G3
Pojemność
Obszar
50 m2
Średnica
8,9 m
Wysokość
4,0 m
Model 3D
Komfort

Komfort

Specjalna konstrukcja systemu izolacji i wentylacji regulującej cyrkulację powietrza zapewnia komfort i łatwość użytkowania w zestawie drzwi, izolowana osłona, panoramiczne okno, rekuperacja i klimatyzacja - bez modułów i antresoli

Trendline

Trendline łączy w sobie podstawowy design modelu Comfort z komfortowym hotelowym wnętrzem zbudowanym wokół kwadratowej wielofunkcyjnej antresoli wyposażenie hotelu, izolowana osłona, okno panoramiczne, rekuperacja z klimatyzacją i drzwiami

Premium

Nasz Model Premium łączy w sobie design Modelu Comfort z luksusowym i wytwornym wnętrzem, którego sercem jest fantazyjna antresola w kształcie podłużnego pięciokąta. wyposażenie premium, design Boho, docieplenie, rekuperacja i klimatyzacja, okno panoramiczne, drzwi

Zobacz naszą broszurę dotyczącą glampingu w formacie PDF

Mamy zaufanie do tego, co tworzymy, dlatego bierzemy na siebie dużą część odpowiedzialności za każdy projekt inwestycyjny.

Chcemy promować najwyższe standardy glampingu i pozostawić silny ślad na rynku, oferując unikalne rozwiązania, niedostępne jeszcze gdzie indziej.

Chcemy zapewnić nie tylko noclegi, ale niezapomniane wrażenia.

Współpraca z nami obejmuje również pełen serwis i naprawy namiotów kopułowych w razie potrzeby. Przyświeca nam ten sam cel, dlatego w naszym interesie leży, aby Twój biznes odniósł sukces, abyśmy mogli wspólnie się rozwijać.

Opcja „sharing” obejmuje także dobudówki recepcyjne, centra SPA, restauracje i inne budynki oparte na konstrukcjach kulistych. Szybciej i wydajniej. Robimy to, na czym znamy się najlepiej, a Ty musisz jedynie czerpać korzyści ze swojego biznesu. Wioski tematyczne, szyte na miarę pod konkretnego klienta docelowego, obiekty hotelowe i centra rozrywki.

Rozpocznij własny biznes glampingowy z Polidomes

Obejrzyj krótki WIDEO od właścicieli kopuł glampingowych.

modele współpracy

Modele
Współpracy

Nie sprzedajemy naszych glampów, ale i tak możesz je mieć.

Wynajem długoterminowy / dzielenie się

Minimalny okres wynajmu to 48 miesięcy.

Konstrukcja namiotów kopułowych składa się z wysokiej jakości i łatwych w utrzymaniu komponentów. To najbardziej wydajna konstrukcja, jaką kiedykolwiek stworzono! Stalowy szkielet można szybko i łatwo złożyć, a jego solidna konstrukcja zapewnia stabilność namiotu. Stalowe elementy szkieletu są ocynkowane, a pokrycie zewnętrzne wykonane jest z wysokiej jakości PCV.

Polidomes: wyprodukuje, dostarczy i zmontuje w pełni funkcjonalny, gotowy do użytku obiekt u Klienta. Przez cały okres współpracy Polidomes odpowiada za utrzymanie dobrego stanu technicznego kopuł i ich wyposażenia.

Klient: zapewni użytkowanie gruntu będącego jego własnością, przygotuje teren pod każdy namiot zgodnie z wytycznymi, wraz z mediami (prąd, woda, kanalizacja), podpisze umowę na 48 miesięcy i będzie płacił miesięczną ratę za dzierżawę każdego namiotu glampingowego. Klient sam ustali cenę wynajmu, własną politykę sprzedażową i plan marketingowy. Cały wygenerowany zysk trafi do klienta.

drewniany pokład

całoroczna, samowystarczalna przestrzeń mieszkalna

rozmiary od 30m2 do 50 m²2

nowoczesna, kulista konstrukcja kopuły jest łatwa w montażu i konserwacji

Rodzaj wykończenia każdej kopuły

Premium

Projekt Boho lub Twój własny, niestandardowy projekt

minimalny okres 48 miesięcy

nowoczesna, kulista konstrukcja kopuły jest łatwa w montażu i konserwacji

pracuj i odpoczywaj gdziekolwiek chcesz!

nowoczesna, kulista konstrukcja kopuły jest łatwa w montażu i konserwacji

Oferta ta posiada wiele zalet takich jak możliwość szybkiego montażu, wysoka jakość konstrukcji oraz opłacalność.

Kopuła glampingowa zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, z odporną na temperaturę osłoną (-50 do + 70°C) wykonaną z materiału odpornego na rozciąganie i rozdarcie.

Posiadasz działkę w atrakcyjnym miejscu
Lokalizacja? Możesz rozpocząć własny glamping
biznes bez zakupów!

Współpraca
Podział zysków

Dla inwestorów posiadających atrakcyjną nieruchomość z zapleczem hotelowym bezpłatnie rozstawimy namioty glampingowe.

Polidomes: wyprodukuje, dostarczy i zmontuje w pełni funkcjonalny, gotowy do użytku obiekt wypoczynkowy na terenie Klienta. Przez cały okres współpracy Polidomes odpowiada za utrzymanie dobrego stanu technicznego kopuł i ich wyposażenia.

Klient: udostępni zagospodarowany teren będący jego własnością, przygotuje teren pod każdy namiot zgodnie z wytycznymi (prąd, woda, kanalizacja) i podpisze umowę partnerską. Klient jest odpowiedzialny za funkcjonowanie, marketing i wynajem kopuł glampingowych oraz ich utrzymanie. Koszty i zyski są dzielone 50/50 pomiędzy Polidomes i Klient.
Zaletą tych rozwiązań jest możliwość szybkiego montażu, wysoka jakość całej konstrukcji oraz opłacalność. Kopuła glampingowa zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, klosz jest odporny na temperaturę w zakresie -50 do + 70° C, jest odporny na rozciąganie i rozdarcie.

W pełni umeblowane

łącznie z łazienką, kuchnią i sypialnią, rekuperacją ciepła z klimatyzacją

Przestrzenie biznesowe, rozrywkowe, hotelowe i mieszkalne

Jaki jest Twój pomysł na namioty Glamping?

Atrakcyjne perspektywy dla biznesu Glamping

To nie mogłoby być prostsze. Kwestie techniczne leżą w naszej gestii.

Według raportu bieżącego Research and Market branża Glamping w ciągu najbliższych 5.1 lat wygeneruje przychody na poziomie około 5 miliarda dolarów.
Żadnych finansowych
składka!

Brak płatności
za projekt!
Żadnych zakupów
podstawowego wyposażenia!

Czy jesteś właścicielem hotelu
lub restauracja w przestronnym pomieszczeniu
atrakcyjna lokalizacja?

Glamping
by Polidomes

Dla inwestorów posiadających zaplecze restauracyjne lub hotelowe w atrakcyjnej lokalizacji:

Polidomes: wyprodukuje, dostarczy i zmontuje w pełni funkcjonalny, gotowy do użytku obiekt u Klienta. Przez cały okres współpracy Polidomes będzie odpowiedzialny za utrzymanie dobrego stanu technicznego kopuł i ich wyposażenia. Zajmujemy się obsługą, marketingiem i sprzedażą.

Klient: właściciel gruntu (najlepiej z obiektem restauracyjnym lub hotelowym) dzierżawi grunt firmie Glamping by Polidomes. Właściciel gruntu czerpie zyski z dzierżawy, nie uczestniczy jednak w kosztach i zyskach z wynajmu glampingowego.

JNasza innowacyjna koncepcja obejmuje wszystko, co pozwala na komfortowe użytkowanie kopuł przez cały rok.

Jesteśmy zainteresowani zakupem uzbrojonych gruntów w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach turystycznych.

Propozycje współpracy i oferty prosimy przesyłać na adres:

glamping@polidomes.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Show Roomu,
wykonane w wersji Premium w stylu Boho

Showroom

Odwiedź nasz
ShowRoom

Witamy w elitarnym świecie najlepszych kopuł glampingowych!

Spędź noc w naszej kopule Glamping i poczuj się jak gość!

Sprawdź i przetestuj kopułę osobiście. Umów się na spotkanie w stylu glampingu!

Zadzwoń teraz

Stworzyliśmy showroom

Nasz Showroom powstał z myślą o osobach zainteresowanych glampingiem. Naszym celem jest pokazanie, że Glamping Polidomes oferuje zupełnie inny wymiar glampingu. Nie ma porównania z tipi lub innymi podobnymi konstrukcjami. Pobyt w jednej z naszych luksusowych kopuł glampingowych gwarantuje hotelowe warunki, luksus i komfort. Zamiast tylko słuchać o naszych kopułach glampingowych, możesz przyjść i zobaczyć je na własne oczy! Nasz Showroom to także miejsce, w którym przeprowadzamy wszelkiego rodzaju badania.

Lokalizacja salonu

Nasz demonstracyjny namiot glampingowy znajduje się w pobliżu siedziby Polidomes w Leniwce k/Świebodzina. Dlaczego tutaj? Stanowi idealną „bazę” dla naszego Showroomu. W Leniwce znajduje się mały, urokliwy hotel, a jego wspaniali właściciele opiekują się także naszą kopułą glampingową. Więcej informacji na temat Glampingu można znaleźć na stronie Polidomes, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w Świebodzinie oraz salonu wystawowego w Leniwce oddalonej o 10 km.

Salon wystawowy
znajduje się w
Leniwka,
osada,
niedaleko Świebodzina.

66-200 Leniwka
52°16′10″N 15°37′58″E

komentarze Gości

Recenzje, artykuły,
zdjęcia i filmy

W miarę jak realizujemy coraz więcej projektów, w Internecie można znaleźć coraz więcej pozytywnych komentarzy. Co mówią goście o pobycie w naszych namiotach glampingowych?

Przeczytaj komentarze gości, którzy nocowali w Polidomsowych namiotach zaprojektowanych i wykonanych na zamówienie dla Loch Tay Highland Lodges. Dziś wiele osób poszukuje bliskiego kontaktu z naturą i powrotu do korzeni. Wierzymy, że popularność glampingu będzie nadal rosła, gdyż coraz więcej gości kurortów i hoteli będzie decydować się na nocleg w luksusowym namiocie glampingowym w otoczeniu natury.

Piękny

Zatrzymałem się w kopułach glampingowych na 2 noce z moim partnerem, naprawdę miło spędziłem czas. Kopuła była naprawdę przytulna, gdy działał palnik i roztaczały się piękne widoki. Kuchnia dla obozowiczów była znacznie lepiej wyposażona, niż się spodziewano, a niedawno wyremontowany prysznic był ładny i czysty.


Glamping pierwszej klasy!

Całkowicie fantastyczne doświadczenie i piękna lokalizacja Przestronna kopuła Glamping! Duże łóżko, niesamowity kominek i piękny widok z okna. W pobliżu kuchnia kempingowa, toalety i prysznice bez skazy. Doskonałe wyposażenie.


Niesamowity pobyt

Naprawdę podobał mi się mój pobyt w jednej z kopuł i gorąco polecam każdemu wizytę. Dobrze utrzymany teren i naprawdę wysokiej jakości udogodnienia oraz miły personel. Idealny na weekend na kempingu bez konieczności zajmowania się namiotem i spania na ziemi.


Kopuły glampingowe

Wybraliśmy glamping Domes na naszą 3. rocznicę i świetnie się bawiliśmy. Całe miejsce jest oszałamiające, a najlepsze widoki roztaczają się z kopuł. Są wygodne, przytulne i wyjątkowo ciepłe, gdy palnik na drewno jest włączony. To nasz drugi raz tutaj, nasz pierwszy pobyt był w wigwamie.


Wspaniałe miejsce

Mieszkaliśmy zarówno w glamping kopułach, jak i w wigwamie i gorąco polecamy każdemu, w obu przypadkach było niezwykle wygodnie, nawet z 2 dziećmi. Wróciłbym w mgnieniu oka, piękne miejsce, niesamowite krajobrazy i genialny personel, dziękuję za cudowny czas