Film poklatkowy i montaż połączonych kopuł eventowych to unikalne wdrażanie produktu na rynek
na całym świecie
O nas

Kim jesteśmy?

Polidomes International może pochwalić się najnowocześniejszym sprzętem produkcyjnym, umożliwiającym nam wytwarzanie kopuł geodezyjnych w różnych rozmiarach i stylach. Dzięki całkowicie wewnętrznemu procesowi produkcyjnemu sprawujemy skrupulatną kontrolę od koncepcji po instalację i dostawę. To kompleksowe podejście gwarantuje najwyższą jakość i bezkonkurencyjną cenę za każdą wykonaną przez nas konstrukcję geodezyjną. Opierając się na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w projektowaniu i inżynierii, wspartym zaawansowanym oprogramowaniem i naszymi specjalistycznymi urządzeniami do spawania HF i gorącym powietrzem, Polidomes zapewnia najwyższą precyzję, jakość i najwyższą wydajność wszystkich naszych konstrukcji kopułowych.

Polidomes Zespół

Polidomes jest wiodącym projektantem i producentem geodezyjnych konstrukcji dla namiotów kopułowych

Specjalizujemy się w szybkiej, rzetelnej produkcji, dostawie i montażu w pełni wyposażonych, robionych na zamówienie konstrukcji geodezyjnych zarówno na sprzedaż, jak i wynajem na terenie całego świata.

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań dla wszystkich usług związanych z wydarzeniami i największym na świecie dostawcą dodatkowego wyposażenia do geodezyjnych namiotów kopułowych.

O nas

Co Dokładnie Nas Wyróżnia:

Specjaliści od projekcji

Ogólnoświatowi dostawcy rozwiązań do projekcji pełnokopułowych, dostępnych w sprzedaży i wynajmie.

Wytrzymałe osłony odporne na warunki atmosferyczne

Liderzy kopuł wydarzeń

Kopuły konfigurowalne na różne okazje, gotowe zarówno do zakupu, jak i dzierżawy.

Wytrzymałe osłony odporne na warunki atmosferyczne

Budowlańcy całoroczni

Projektujemy trwałe konstrukcje geodezyjne odpowiednie dla każdego klimatu, zachowując najwyższe standardy budowlane.

Innowatorzy geodezjni

Zaangażowani w badania i rozwój, tworzymy unikalne i przyszłościowe projekty geodezyjne.

Integratorzy Technologii

Łączenie nowoczesnych technologii w celu stworzenia optymalnych przestrzeni geodezyjnych spełniających dzisiejsze potrzeby.

Wytrzymałe osłony odporne na warunki atmosferyczne

Zespół zorientowany na rozwiązania

Stale się rozwijając, podejmujemy wyzwania projektowania geodezyjnego, stawiając na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów.

O nas

Co jest takiego specjalnego w Polidomes:

Specjaliści w Zadaniach Specjalistycznych.
Wykonawcy Niemożliwego.
Mały warsztat z Polski Tworzący spektakularne konstrukcje.
Priorytety zespołu konstruktorów i pozostawanie w czołówce Innowacji (B+R).
Pozytywni i fachowi Kopułowi Wizjonerzy ;)
Naszym znakiem rozpoznawczym jest nieustanny postęp; nieustanne poświęcenie w prototypowaniu, udoskonalaniu istniejących rozwiązań i rygorystycznym testom.
Wizualizacja Polidomes Kopuła
Misja, wizja & wartości

Misja

Kształtowanie przyszłości dzięki pionierskim projektom geodezyjnym, Polidomes stoi na skrzyżowaniu tradycji i innowacji w doskonałości architektonicznej.

Misją Polidomes International ma projektować i dostarczać wyrafinowane namioty z kopułą geodezyjną, zbudowane specjalnie z myślą o wciągających doświadczeniach projekcyjnych, a także całoroczne budynki stałe. Specjalizujemy się w immersyjnych kopułach projekcyjnych opartych na technologii, oferując najnowocześniejsze rozwiązania spełniające najwyższe standardy budowlane i obsługujące unikalne projekty wymagające wyjątkowych umiejętności, zwinności i precyzji dla renomowanych marek.

Z niezachwianym zaangażowaniem w produkt development i doskonałość usług, Polidomes stara się być liderem branży w zakresie integracji nowych technologii i zaspokajania rosnącego zapotrzebowania na szybką tekstylną architekturę geodezyjną. Kładziemy duży nacisk na innowacyjność, wspierając kulturę ciągłego uczenia się i rozwoju.

Czytaj więcej

Wizja

Lider świata w doskonałości geodezyjnej

At Polidomes Naszą międzynarodową wizją jest bycie wiodącą siłą w tworzeniu zaawansowanych technologicznie konstrukcji, które ucieleśniają zasady architektury geodezyjnej. Nasza praca opiera się na skrzyżowaniu różnych dyscyplin, w tym inżynierii, produkcji, projektowania opartego na doświadczeniach i innowacji opartych na pasji. Dzięki dziesięcioleciom doświadczenia zidentyfikowaliśmy i zajęliśmy się wyjątkowymi wyzwaniami i lukami na tym skrzyżowaniu, pozycjonując się jako liderzy branży.

Nasze podejście opiera się na rozwoju organicznym i responsywnych rozwiązaniach, napędzanych głębokim zrozumieniem niszy architektury geodezyjnej i głębokim szacunkiem dla dziedzictwa Buckminstera Fullera. Nieustannie wykorzystujemy nowe materiały, wiedzę i możliwości, które pozwalają nam rozwijać geniusz Fullera, przesuwając granice tego, co jest możliwe do osiągnięcia w naszej dziedzinie.

Dzięki poświęceniu, wiedzy specjalistycznej i nieustannemu dążeniu do doskonałości staramy się tworzyć niezwykłe struktury, które budzą podziw, na nowo definiują doświadczenia przestrzenne i pozostawiają trwały wpływ. Staramy się być partnerem dla osób poszukujących innowacyjnych, niezawodnych i oszałamiających wizualnie rozwiązań architektonicznych, przestrzegając jednocześnie zasad i wartości, które definiują bogate dziedzictwo architektury geodezyjnej.

Wykorzystując wyzwania i możliwości, jakie stwarza nasza dynamiczna branża, staramy się być w czołówce szybkich innowacji, oferując rozwiązania, które przewyższają tradycyjne podejścia i spełniają zmieniające się potrzeby naszych klientów. Widzimy przyszłość, w której nasze konstrukcje nie tylko budzą podziw, ale także zapewniają niezrównaną funkcjonalność, wydajność i niezawodność.

Nasze zaangażowanie w natychmiastowe innowacje napędza nasze dążenie do stworzenia portfolio produktów, które przekracza oczekiwania, na nowo definiuje standardy branżowe i kształtuje przyszłość doskonałości architektonicznej.

Czytaj więcej

Wartości

Kierowani uczciwością, przekraczający granice geodezyjne i zjednoczeni jako zapaleni entuzjaści kopuł

At Polidomes, uosabiamy zmiany, które chcemy widzieć w postrzeganiu architektury geodezyjnej, a nasze podstawowe wartości kierują nami jako innowatorami w branży i członkami organicznej organizacji zaangażowanej zarówno w sukces biznesowy, jak i rozwój naszych usług i produktów.

Przejrzystość, uczciwość, partnerstwo i długoterminowa współpraca są głęboko zakorzenione w wartościach naszej firmy. Wierzymy w wspieranie otwartych i godnych zaufania relacji z naszymi klientami, partnerami i interesariuszami. Dążymy do nawiązania trwałej współpracy, która tworzy obopólną wartość i przyczynia się do długoterminowego sukcesu wszystkich zaangażowanych stron.

Polidomes uznaje, że architektura geodezyjna rozwija się dzięki zbiorowym wysiłkom utalentowanych jednostek o otwartych umysłach. Wierzymy we wspieranie i pielęgnowanie wzrostu i development tej branży poprzez wspieranie sieci partnerstw. Nasze wyspecjalizowane i pełne pasji zespoły to podobnie myślący współpracownicy, których celem jest przesuwanie granic tego, co może osiągnąć architektura geodezyjna.

Centralną częścią naszego podejścia jest zasada wzajemnego uczenia się i długoterminowej współpracy. Stworzyliśmy hub, który odpowiada na potrzeby rynku i szybko rosnące zapotrzebowanie na parametryczną architekturę i obiekty technologiczne. Naszym celem jest zapewnienie kreatywnym i niezależnym producentom, pracownikom kultury, artystom, prezenterom, projektantom i konsultantom platform i zasobów potrzebnych do osiągnięcia sukcesu. Jesteśmy zaangażowani w dostosowywanie się i ewolucję, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych interesariuszy i pozostać w czołówce postępu architektury geodezyjnej.

Ostatecznie nasze wartości kierują nami w tworzeniu włączającego, opartego na współpracy i przyszłościowego środowiska, w którym kwitną innowacje, rozkwitają partnerstwa, a cała branża zmierza ku lepszej przyszłości.

Czytaj więcej

O nas

Poznaj Naszych założycieli:

Karolina Bertman
CEO

Karolina Bertman

Karolina Bertman to dynamiczna dyrektor generalna, założycielka i wizjonerka, która napędza sukces firmy. Oprócz roli partnera biznesowego Krzysztofa, jej pasją jest integrowanie najnowocześniejszych technologii ze swoim modelem biznesowym. Jej nieustające dążenie do innowacji i rozwoju napędza jej przywództwo, inspirując cały zespół do podejmowania proaktywnych kroków naprzód. Karolina jest jednocześnie wizjonerką i kreatorką, od początku istnienia firmy aktywnie zaangażowaną w sprzedaż, wykorzystując swoje mocne zaplecze finansowe. Jej niezachwiana pasja do pracy promieniuje w każdym jej działaniu!

Krzysztof Bućko
CEO

Krzysztof Bućko

Krzysztof Bućko jest prezesem, współzałożycielem i partnerem biznesowym Karoliny Polidomes International. Jego obszar specjalizacji polega na nadzorowaniu działu produkcyjnego. Znany ze zrównoważonego podejścia strategicznego, od początku istnienia firmy stoi na czele zespołu zarządzającego zleceniami. Niezwykły talent Krzysztofa do znajdowania rozwiązań w pozornie niemożliwych sytuacjach niezmiennie imponuje zespołowi. W Polidomes, ucieleśnia głos rozsądku, wykorzystując swoje wykształcenie w bankowości.

Poznaj nasz Nasz zespół:

Sławek
Szef badań i Development/ Główny przełożony

Sławomir

Sławomir był integralną częścią Polidomes praktycznie od początku jej istnienia, co pozwala mu na pełnienie różnorodnych ról ze względu na rozległy staż pracy. Płynnie przechodził między pracą fizyczną w produkcji a kierowaniem badaniami development inicjatywy skupiające się na najnowocześniejszych technologiach projekcji pełnokopułowej i VR. Jego nadzór rozszerzył się na nadzór nad instalacjami, od małych namiotów eksperymentalnych po rozległe kompleksy namiotowe o łącznej powierzchni 1800 m2. Dla Sławomira, praca dla Polidomes wykracza poza zwykłe obowiązki zawodowe; to prawdziwa pasja. Całkowicie zgadza się z Konfucjuszem, uznając znaczenie kochania swojej pracy: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia w swoim życiu”.

Artem
Konstruktor

Artem

Od 2016 roku jest integralną częścią zespołu Polidomes, początkowo jako projektant, a od 2021 roku jako kierownik produkcji. Jego rola polega na nadzorowaniu platformy produkcyjnej konstrukcji kopuł geodezyjnych oraz koordynowaniu działań zespołu produkcyjnego. Co napędza jego zaangażowanie Polidomes? Szansa na innowacje i tworzenie przełomowych rozwiązań. Jako szef produkcji kieruje się zasadą: „Przywództwo nie polega tylko na spełnianiu oczekiwań, ale na ich przekraczaniu”. To motto przewodnie inspiruje Artema do dążenia do doskonałości w każdym aspekcie swojej pracy.

Maciej
Menadżer Projektu

Maciej

Maciej, Project Manager w firmie Polidomes International od 2020 r. celowo przeszedł ze świata korporacji, aby wnieść do niego swoją wiedzę specjalistyczną dla Polidomes. Dzięki wieloletniej pasji do konstrukcji kulistych mieszka nawet w domu w kształcie kopuły. W Polidomes dba o terminową realizację nawet najbardziej ambitnych projektów. Maciej skrupulatnie projektuje harmonogramy i czujnie nadzoruje ich realizację. Ogromne spełnienie odnajduje w tętniącej życiem atmosferze firmy, różnorodnych projektach i, co najważniejsze, jej innowacyjnym duchu. Jego podziw dla Polidomes polega na jego zdolności jako centrum innowacji, w którym każdy dzień zapowiada nowe i przełomowe przedsięwzięcia.

Tomasz
Projektant baldachimu

Tomasz

Z 12-letnim stażem w firmie. Dokładny i skrupulatny. Znany z prowadzenia odręcznej listy wszystkich kopuł wyprodukowanych przez Polidomes, oprócz jego plików cyfrowych. Zna wszystkie konfiguracje czaszy. Czy mamy dostępny model P300 z przezroczystym frontem i trzema wejściami? Nie trzeba meldować się w systemie, wystarczy zapytać Tomasza ;)

Łukasz
Księgowa

Łukasz

Łukasz jest głównym księgowym i specjalistą HR w firmie Polidomes, wnosząc swoją wiedzę od 2017 roku. Głęboko wierzy, że zespół stanowi kluczową siłę kształtującą tożsamość firmy. Łukasz jest nie tylko wyjątkowy w swojej pracy, ale także znany ze swojej koleżeństwa i roli doradczej. Jest niezawodnym źródłem wskazówek, zawsze gotowym do zapewnienia cennych spostrzeżeń i wsparcia swoim współpracownikom.

O nas

Nasza praca Proces:

01 Pierwszy Kontakt

Udostępnij szczegóły projektu i odpowiednie pliki, dołączając w razie potrzeby NDA.

02 Konsultacja

Umów się na wygodny Zoom lub telekonferencję, aby omówić swój pomysł i pożądane rezultaty.

03 Dokumentacja projektowa

Nasi architekci i inżynierowie tworzą projekty koncepcyjne i wizualizacje 3D do Twojej akceptacji.

04 Zatwierdzenie Klienta

Dopracuj szczegóły projektu i funkcjonalność, aby mieć pewność, że spełnią Twoje oczekiwania. Przygotuj budżet i harmonogram do zatwierdzenia.

05 Umowa Kontraktowa

Zawrzyj wiążącą umowę, która będzie satysfakcjonowała obie strony.

06 Bliska współpraca

Utrzymujemy stałą komunikację z Tobą przez cały czas trwania projektu, odpowiadając na postępy i wszelkie zapytania.

07 Produkcja

Wykorzystaj nasze mocne i lekkie metody konstrukcyjne do produkcji komponentów projektowych w naszej fabryce. Udostępnij filmy i zdjęcia do recenzji.

08 Wysyłka & Dostawa

Starannie przygotuj części projektu do bezpiecznej wysyłki na cały świat.

09 Pozwolenie na budowę

Oferuj kompleksową pomoc w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń i informuj na bieżąco o postępach.

10 Przygotowanie budowy

Skompletuj wymaganą dokumentację i przygotuj plac budowy.

11 Montaż

Oddeleguj naszą doświadczoną ekipę montażową do wydajnej pracy w dowolnym miejscu i klimacie.

12 Budownictwo

Dbaj o dotrzymanie harmonogramu, przepisów bezpieczeństwa i gwarantuj jakość każdego elementu.

13 Finalizacja prac

Zbierz dokumentację powykonawczą, zakończ zadania praktyczne i posprzątaj plac budowy.

14 Końcowe potwierdzenie

Gotowy projekt przekażemy Ci do użytku.

15 Usługa ciągła & Wsparcie

Zapewnij pełnoetatowy personel do ciągłego wsparcia po zakończeniu projektu.

O nas

Czemu Polidomes?

Jesteśmy jedyną firmą w swojej branży, która 99% naszych produktów wytwarza samodzielnie, przy pomocy własnych pracowników i własnego sprzętu produkcyjnego.

Wizualizacja Polidomes Kopuła
Dodatkowe możliwości

Podstawowe Wyposażenie

Poznaj niezwykłe standardowe funkcje naszych geodomów i odblokuj ich pełny potencjał. Wyrusz w niezwykłą podróż pełną zwiększonych możliwości

Precyzja ma znaczenie

Dopasowane na zamówienie pokrowce na wysokiej jakości skorupy geokopuł. małe szczegóły, duża różnica. Poznaj doskonałe rzemiosło.

Trwałe ramy

Zwiększ estetykę i trwałość dzięki trwałym konstrukcjom stalowym. Cynkowane ogniowo i malowane proszkowo, co zapewnia trwałą jakość.

Podłogi premium

Wysokiej jakości, wytrzymała podłoga okrągła, idealnie dopasowana do wyrównywania każdego podłoża. Podnieś jakość korzystania z kopuły.

Kompletne rozwiązania

Odkryj świat dodatkowych opcji ulepszających nasze kopuły. Z Polidomes, możesz uzyskać dostęp do wszechstronnej wiedzy specjalistycznej, możliwości produkcyjnych i najwyższej klasy usług, a wszystko to pod jednym dachem. Poczuj wygodę posiadania wszystkiego, czego potrzebujesz od jednego, niezawodnego partnera.

Perfekcja druku

Personalizowany Branding wyróżnić się i pozostawić trwałe wrażenie. Zabłyśnij przed tłumem.

Nieprzerwane połączenia

Bezproblemowo połącz swoje geodome z naszymi tunelami łączącymi. Popraw przepływ i funkcjonalność swojej przestrzeni eventowej.

Rozbudowa bramy

Odkryj rozszerzony dostęp dzięki dodatkowym opcjom wejść i drzwi. Odblokuj nieograniczone możliwości dla swojej przestrzeni eventowej.

Światła i dźwięk

Rozświetlaj i harmonizuj. Tworzenie idealnej atmosfery na każde Wydarzenie, dostosowanej do perfekcji.

Kontrola Temperatury

Ogrzewanie i klimatyzacja dla każdego pomieszczenia. Utrzymaj komfortowy klimat, zapewniając wszystkim optymalny komfort.

Dodatkowe usługi

Kompleksowe wsparcie

Dla Polidomes, zaangażowanie w zadowolenie klienta jest niezachwiane. Priorytetowo traktujemy Twoje potrzeby, zapewniając pełne wsparcie i obsługę na całej drodze projektu, od koncepcji po końcową realizację. Poczuj nasze zaangażowanie w Twój sukces.

Niezawodna pomoc

Możesz liczyć na naszą niezawodną obsługę wszystkich swoich konstrukcji Polidome wedle potrzeb. Nasz oddany zespół jest gotowy do natychmiastowej pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów, zapewniając spokój ducha przez cały czas Polidomsowej podróży.

Wydajny montaż

Zostaw montaż naszemu zespołowi ekspertów lub zdecyduj się na przeszkolenie własnego zespołu. Bądź pewien, twój Polidomes projekt jest w kompetentnych rękach, zapewniając bezproblemowy montaż i pomyślne wyniki.

Globalne zasięgi

Oferujemy dostawę na cały świat, kładąc nacisk na bezpieczne pakowanie i transport. Bez względu na to, gdzie jesteś, nasze zaangażowanie w bezpieczną i niezawodną dostawę gwarantuje, że Polidomes dotrzeć do Ciebie w nieskazitelnym stanie.

Certyfikowana doskonałość

Certyfikowana doskonałość. Spokojnie, wiedząc, że nasz Polidomes poparte są certyfikowanym bezpieczeństwem i gwarantowaną jakością. Nasze niezachwiane dążenie do doskonałości gwarantuje, że nasze produkty spełniają rygorystyczne standardy, zapewniając spokój ducha i wyjątkową jakość. Trzymamy A Certyfikat TUV Rheinland.