Przedstawiamy naszą galerię zdjęć zawierającą wiele zdjęć wyjątkowych projektów. Najnowszy developmentZnajomość budownictwa geodezyjnego pozwala nam być wiodącą firmą na rynku. Wprowadzamy kolejne innowacyjne zastosowania naszych kopuł geodezyjnych m.in fulldome projekcje, mobilne planetaria, kopuły restauracyjne, kopuły igloo i apre ski i wiele więcej...

Kopuły geodezyjne

Namioty Eventowe

Wyjątkowe i nowoczesne namioty geodezyjne na niezapomniane imprezy. Wyróżnij się jedyną w swoim rodzaju przestrzenią eventową.

Amfiteatry

Przeżyj wciągające wydarzenia z amfiteatrami geodezyjnymi. Idealne połączenie funkcjonalności i designu na każdą okazję.

Architektura Geodezyjna

Wszechstronna architektura geodezyjna dla każdej przestrzeni. Stwórz unikalny i funkcjonalny projekt z nieograniczonymi możliwościami.


Immersyjne doświadczenie

Fulldome Projekcja

Twórz oszałamiające i wciągające wrażenia dzięki kopułom do projekcji geodezyjnych. Idealny na imprezy, rozrywkę i edukację.

Kopuły Planetarium

Eksploruj wszechświat za pomocą planetariów geodezyjnych. Wyjątkowy i wciągający sposób na naukę i doświadczenie astronomii.

Zawieszona kopuła projekcyjna

Podnieś poziom swoich multimediów dzięki geodezyjnym podwieszanym kopułom projekcyjnym. Oszałamiający i wciągający wyświetlacz wizualny.

Okrągły pokój

Zrewolucjonizuj swoje wrażenia multimedialne dzięki projekcji cylindrycznej. Innowacyjny i wciągający sposób wyświetlania treści wizualnych.


Gościnność

Glamping Polidome

Namioty geodezyjne zapewniają doskonałe wrażenia glampingowe, oferując relaks, odpoczynek i turystykę w spokojnym, naturalnym otoczeniu.

Kopuły Restauracyjne

Restauracja z namiotami geodezyjnymi tworzy wyjątkowe doznania kulinarne, łącząc komfort i styl w przytulnej i intymnej atmosferze.

Kopuła Igloo

Igloo Dome zapewnia wyjątkowe i przytulne doznania kulinarne, tworząc intymną i niezapomnianą atmosferę, w której klienci mogą cieszyć się posiłkiem.

Apre Ski

Apre Ski to urocza koncepcja oferująca klientom ciepłą i zachęcającą atmosferę do wypicia drinka i spotkań towarzyskich po dniu spędzonym na nartach lub snowboardzie.


Unikalne projekty

Kopuły Bąbelkowe

Wyjątkowe namioty bąbelkowe i kule śnieżne – innowacyjne konstrukcje zapewniające niezapomniane wrażenia.

Obiekty Sportowe

Sportowe konstrukcje geodezyjne - innowacyjne i przyciągające wzrok obiekty do uprawiania sportu, łączące nowoczesny design z najnowocześniejszą inżynierią.